Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Потужність | 11W |
| Вхідна напруга | 9-85V |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колірна температура | 3000K- 6500K |
| Кріплення | кронштейн |
| Колір корпусу | Чорний |
Розміри на фото
Присутня світло тіньова границя
Два кольори білий та жовтий
Ціна вказана за 1 ШТ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OME |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 276,50 ₴





