Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип | монтажний |
| Перетин, мм2 | 5.3 мм2 |
| Калібр, AWG | 10AWG |
| Кількість жил | 1050 |
| Кількість шарів ізоляції | 1 |
| Конструкція жили | 680*0.08mm |
| Робоча температура | -60°C ... +200°C |
| Робоча напруга | 600 V |
| Діаметр без ізоляції | Ø 2.9мм |
| Діаметр в ізоляції | Ø 5.4 мм |
| Матеріал провідника | Мідь луджена |
| Матеріал ізоляції | Силікон |
| Колір ізоляції | (Чорний) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OME |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
- Цена: 124,90 ₴



