Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип | монтажний |
| Перетин, мм2 | 3.42 мм2 |
| Калібр, AWG | 12 AWG |
| Кількість жил | 680 |
| Кількість шарів ізоляції | 1 |
| Конструкція жили | 680*0.08mm |
| Робоча температура | -60°C ... +200°C |
| Робоча напруга | 600 V |
| Діаметр без ізоляції | Ø 2.41мм |
| Діаметр в ізоляції | Ø 4.5 мм |
| Матеріал провідника | Мідь луджена |
| Матеріал ізоляції | Силікон |
| Колір ізоляції | (Червоний) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OME |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Красный |
- Цена: 75,80 ₴



